Üyelerimizin Dikkatine, Msm Otomotiv, Hasarlı Araç Alım Satımı, Konya Hasarlı Araç
Üyelerimizin Dikkatine

SATIŞINI ALMADIĞINIZ ARAÇLARI SAHİBİNDEN.COM GİBİ HALKA AÇIK SİTELERDE YAYINLAMAYINIZ

Noter satışı yapılmayan araçlarımızın, resimlerini sitemizden alıp, sahibinden.com, vs. gibi sitelerde yayına çıkarıp, satışa sunan alıcılarımızın sözleşmelerinin feshi edileceği TEMİNATLARININ BLOKE EDİLECEĞİ bilgisini, bilg...


ARAÇ BEDELİ GÖNDERİRKEN ARAÇ PLAKASINI VE SATIŞ KİMİN ADINA YAPILACAKSA ADI SOYADI BELİRTMEYİ KESİNLİKLE UNUTMAYINIZ.


ARAÇ BEDELİ GÖNDERİRKEN ARAÇ PLAKASINI VE SATIŞ KİMİN ADINA YAPILACAKSA ADI SOYADI BELİRTMEYİ KESİNLİKLE UNUTMAYINIZ. AKSİ TAKTİRDE ÖDEMELERİNİZ İADE EDİLECEKTİR.


BANDROL DUYURUSU


Değerli üyelerimiz defalarca kez tekrarlayarak bandrol ödemeleri sizlere aittir "her aracın sayfasına ayrı ayrı yazılmayacaktır" dediğimiz halde yine ben ödemem bilmiyordum gibi cevaplarla karşılaşıyoruz lütfen özel...


Sitemizi En iyi Şekilde Kullanabilmek İçin?


Değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz web sitemizi en iyi ve eksiksiz şekilde kullanabilmeniz için Google Chrome web tarayıcısını kullanmanızı öneririz.


Onay beklemeli araçların onayı gelmeyebilir!


Değerli üyelerimiz çoğunlukla yeni çalışmaya başladıklarımız olmak üzere birçok üyemiz ihaleden kazandığı araca onay gelmediğinde sorumlu olarak bizi tutmakta aklında soru işaretleri kalmaktadır. Lütfen ...


Araç Ödemeleri Hakkında


Araçların ücretlerini ödemenizde sıkıntı olduğunda kalan kısmını tamamlıyoruz tamamı gönderilmeden teslim ve devir işlemi yapamayız "Sürekli Müşterinizim bana güvenmiyormusunuz" gibi cümleler kurmayın herkes ...


Değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz ihaledeki araçlar sabit fiyatla satılamaz


Güvenliğiniz açısından bu araçları sahibinden.com yada araba.com gibi ilan sitelerinde yayınlayan dolandırıcılara kapora göndermeyiniz. 


Teminatsız üyelerin teklifleri Önkayıt altına alınır.


Teminat bedeli istendiği anda kesintisiz iade edilen bir paradır. Ciddi alıcıları ayırt edebilmek için bu yola başvurulur. İhaleden araç kazanılıp süresi içinde ödeme yapılmaması durumunda bloke edilir.


Bazı ihale şirketleri araçların ödemesinin bir kısmını bankaya bir kısmını elden almaktadır bizde takipçi arkadaşlarımız aracılığıyla göndermekteyiz.


Sadece bankadan aldıkları kısmı noter evraklarında belirtiyorlar aradaki farkın hesabını lütfen bizden sormayınız bunu kabul ederek ihaleye katılınız.


Açık İhale Takibi Sistemi Hakkında


Açık ihale araçları telefonla takip edilmektedir. Yükselen rakamlar anlık olarak sistem üzerinden görülememektedir. Araçların o anki en yüksek verilen tekliflerini bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.


Üyelerimizin Dikkatine !!!


Araçların ihalelerine katılmadan önce bulundukları yeri arayarak park parası, eksik parça, detaylı hasar bilgisi vs. bilgilerini mutlaka alınız. Bulunduğu yerin bilgisi yok ise bizi arayıp yardım isteyiniz.

Copyright © 2016 MSM OTOMOTİV Tüm hakları MSM Otomotiv'e aittir.
Design & Coder By Cengiz KARAGÖKTAŞ